GMJ nábytek Vsetín

nábytek pro každého

On-line bitcoin casino se nejenže zobrazuje v češtině. Také zákaznická podpora si s vámi přes e-mail pohovoří česky. Se vklady se pojí následující limity: Bitcoin: 0,001 BTC až 1 BTC Bitcoin Cash: 0,001 BCH až 10 BCH Ethereum: 0,001 ETH až 10 ETH Litecoin: 0,01 LTC až 100 LTC Tether: 0,001 USDT až 4 000 USDT Doge Coin: 0,01 DOG až 2 500 000 DOG

    Při objednávce

    nad 5000 Kč

    tento měsíc

    DOPRAVA ZDARMA

E-shop

Kuchyňské linky kompletní,různé rozměry

Nabízíme levné kuchyně a levné kuchyňské linky v různých materiálech a barevných provedeních. Nejlevnější kuchyňské linky se vyrábí v rustikálním „vesnickém“ stylu. Vyrábějí se také v moderním a luxusním provedení. Barvy kuchyňských linek jsou různé od nejoblíbenější usedlé hnědé, olše, až po zelený, oranžový nebo bílý lesk. 

Většina dnešních domácností řeší otázku prostoru jak ji vyřešit a co nejvíce ušetřit. U nás nemusíte!

Stačí, aby jste nám poslali svůj návrh nebo představu Vámi navrhované kuchyňské linky a my Vám zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci. Kuchyň/kuchyňskou linku můžete zakoupit jako sestavu, kterou nabízíme, nebo si ji poskládat z jednotlivých dílů (skříněk).

Dokážeme vám složit kuchyňskou linku dle vašich představ. Námi nabízené kuchyňské linky jsou vyráběny z materiálu MDF/lamina, které se nabízejí v různých provedení a barvách.

Tyto kuchyňské linky se dodávají v demontovaném stavu, proto lze kuchyň skladovat v různých prostorách např. garáž, neomítnutá novostavba, sklep než zaujme své pravé místo. Kuchyňské linky dodáváme do novostaveb, rekonstruovaných bytů či domů, také dokážeme vybavit chaty nebo hotely.

Najdete-li levnější nebo dokonce i nejlevnější kuchyně, které také nabízíme, kontaktujte nás a my Vás naší novou nabídkou překvapíme.


[celkem položek: 31] 1 / 2 

Kontakty - GMJ NÁBYTEK

 

Jednatel:

Jaroslava Šimarová

Vsetín

755 01

 

Mob.: 603 178 113
Fax:  571 413 276
E-mail
: info@gmjnabytek.cz

 

IČ: 603 243 17

DIČ: CZ6654291974

Jsme plátci DPH

 

Obchodní servis - informace o stavu objednávky:

E-mail: info@gmjnabytek.cz

 

Dotazy a připomínky: 

E-mail: info@gmjnabytek.cz

 

 

Only by placing at home tilt and turn windows you will feel your home in a new and more technological way.
Tired of poor quality software for your work? Then Buy and Download Autodesk Civil 3D 2021 Online today and experience how convenient it is!
Leder du efter medicin til dit helbred? Så har mandligmagt.com det helt sikkert. Køb det i dag!
Do you need to download your favorite song? At mp3juice you can do it right now!
Уже сейчас заходите на сайт и найдите нечто интересное!

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz...