GMJ nábytek Vsetín

nábytek pro každého

On-line bitcoin casino se nejenže zobrazuje v češtině. Také zákaznická podpora si s vámi přes e-mail pohovoří česky. Se vklady se pojí následující limity: Bitcoin: 0,001 BTC až 1 BTC Bitcoin Cash: 0,001 BCH až 10 BCH Ethereum: 0,001 ETH až 10 ETH Litecoin: 0,01 LTC až 100 LTC Tether: 0,001 USDT až 4 000 USDT Doge Coin: 0,01 DOG až 2 500 000 DOG

    Při objednávce

    nad 5000 Kč

    tento měsíc

    DOPRAVA ZDARMA

Kuchyně

Nabízíme levné kuchyně a levné kuchyňské linky v různých materiálech a barevných provedeních. Nejlevnější kuchyňské linky se vyrábí v rustikálním „vesnickém“ stylu. Vyrábějí se také v moderním a luxusním provedení. Barvy kuchyňských linek jsou různé od nejoblíbenější usedlé hnědé, olše, až po zelený, oranžový nebo bílý lesk. 

Většina dnešních domácností řeší otázku prostoru jak ji vyřešit a co nejvíce ušetřit. U nás nemusíte!

Stačí, aby jste nám poslali svůj návrh nebo představu Vámi navrhované kuchyňské linky a my Vám zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci. Kuchyň/kuchyňskou linku můžete zakoupit jako sestavu, kterou nabízíme, nebo si ji poskládat z jednotlivých dílů (skříněk).Hloubky  spodních skřínek 47 cm,horních 32 cm.

Ceny kuchyní není -li uvedeno jinak jsou bez pracovní desky v ceně

rohová skřínka D90N je uvedena v rozměru s pracovní deskou,ale ta není v ceně zahrnuta

Dokážeme vám složit kuchyňskou linku dle vašich představ. Námi nabízené kuchyňské linky jsou vyráběny z materiálu MDF/lamina, které se nabízejí v různých provedení a barvách.

Tyto kuchyňské linky se dodávají v demontovaném stavu, proto lze kuchyň skladovat v různých prostorách např. garáž, neomítnutá novostavba, sklep než zaujme své pravé místo. Kuchyňské linky dodáváme do novostaveb, rekonstruovaných bytů či domů, také dokážeme vybavit chaty nebo hotely.

Najdete-li levnější nebo dokonce i nejlevnější kuchyně, které také nabízíme, kontaktujte nás a my Vás naší novou nabídkou překvapíme.

Kontakty - GMJ NÁBYTEK

 

Jednatel:

Jaroslava Šimarová

Vsetín

755 01 

 

Mob.: 603 178 113
Fax:  571 413 276
E-mail
: info@gmjnabytek.cz

 

IČ: 603 243 17

DIČ: CZ6654291974

Jsme plátci DPH

 

Obchodní servis - informace o stavu objednávky:

E-mail: info@gmjnabytek.cz

 

Dotazy a připomínky:

E-mail: info@gmjnabytek.cz

 

 

Only by placing at home tilt and turn windows you will feel your home in a new and more technological way.

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz...